Klíčoví lidé

O nás

Bezpečnost informací, zabezpečení dat, ochrana USB disků a efektivní využívání IT To je naše hlavní pole působnosti. Pět základních řešení a produkt AreaGuard Neo zajišťuje ochranu dat a efektivní využívání IT  v sítích bankovního a komerčního sektoru, státní správy, samosprávy, školství, zdravotnictví a domácích uživatelů.

Stojíme si za tím, že jsme na špici v oboru

V České republice jsme jedničkou ve svém oboru a to z několika důvodů:

  • naše produkty vyvíjí tým špičkových IT profesionálů a odborníků na kryptografii
  • získali jsme řadu prestižních ocenění ve svém oboru
  • dbáme na individuální a vstřícný přístup ke každému klientovi
  • zakládáme si na dlouhodobých vztazích s klienty a nesmírně si vážníme jejich důvěry

Zajišťujeme ochranu dat českých úřadů

Spolehlivost našich služeb dokazuje i to, že šifrování dat a ochranu informací zajišťujeme například Ministerstvu financí ČR, Ministerstvu vnitra ČR nebo Úřadu na ochranu osobních údajů. Náš výkonný ředitel Martin Hanzal je jediný zástupce České republiky v pracovní skupině NATO Industry Advisory Group pro ochranu kybernetického prostoru.

Jen trvalý vývoj je zárukou neomezené bezpečnosti dat

Dobře ale víme, že při vývoji produktů pro zabezpečení dat nesmíme usnout na vavřínech. Proto naše řešení stále zdokonalujeme a vyvíjíme nová. Pravidelně se účastníme veletrhů a odborných konferencí v ČR i zahraničí, kde naše produkty získaly mnoho ocenění. Naši přední odborníci se pravidelně objevují v mediích, kde nezávisle komentují aktuální dění v oblasti bezpečnosti dat a informačních technologií.

Jsme certifikovanou autoritou v oboru ochrany a šifrování dat

O našich kvalitách svědčí i čtyři základní certifikace:

Microsoft Partner - Silver Independent Software Vendor
ČSN EN ISO 9001:2009 – systém managementu kvality vývoje, technické podpory a implementace
ČSN ISO/IEC 27001:2006 – systém managementu bezpečnosti informací
Osvědčení podnikatele pro seznamování se s utajovanými informacemi do stupně utajení Důvěrné

Získali jsme dotaci na výzkum a inovace

O našich kvalitách svědčí také úspěšná žádost o dotaci a průběh projektu, který byl zahrnut v rámci Operačního programu podnikání a inovace mezi projekty financované Evropskou unií za účelem podpory místního potenciálu, výzkumu a vývoje. Jedná se o výzkumný a vývojový projekt, na kterém mimo jiné spolupracujeme s Masarykovou univerzitou. Pokud by Vás tento projekt zajímal více, kontaktujte nás prosím.

EU - Evropský fond pro regionální rozvoj (ERDF - European Regional Development Fund)MPO - Operační program Podnikání a inovace (OPPI)

Jsme tu proto, abychom vám pomohli

Že jsme vám toho o sobě řekli málo? Dobrá, pokud vám to nestačí, podívejte se na historii naší společnosti a také na hodnoty, které vyznáváme. Jestli ani toto není dost, zavolejte nebo napište. S potěšením odpovíme na každou vaši otázku.

Zaregistrujte se zde a budeme Vám zdarma každý měsíc posílat náš newsletter. Kromě informací o naší společnosti v něm najdete i novinky ze světa bezpečnosti IT.

Roman Rous výkonný ředitel Tomáš Stranyánek ředitel rozvoje obchodu Martin Ondráček produktový ředitel Martin Hanzal bezpečnostní expert David Růžička programátor Jan Kozák podpora prodeje Eva Khunová provozní manager