Vyber řešení

Personální audit

Monitoring činnosti zaměstnanců na jednotlivých počítačích organizace

Řešení Personální audit umí podávat nejen krátkodobé reporty, ale i výsledky za dlouhé časové období umožňující srovnávání výkonnosti v čase. Softwarově kvalitní řešení na straně koncové stanice nevyžaduje žádné dodatečné konfigurace a složité nastavování.

Datový trezor

Ochrana informací organizace pomocí moderních technologií šifrování dat

Řešení Datový trezor zajišťuje zabezpečení dat pomocní moderních technologií šifrování souborů. Tak jako máte klíč od svého domu nebo kanceláře, představuje Datový trezor klíč k vašim dokumentům. Odemknete díky němu všechna svá šifrovaná data, ať jsou uložena kdekoliv.

USB pod kontrolou

Monitoring, restrikce a šifrování souborů uložených na USB discích

Řešení USB pod kontrolou zaručí ochranu informací před únikem či před ztrátou citlivých dat. Současně prověřuje důvěru ve vlastní pracovníky a tím zamezuje vynesení citlivých dokumentů, informací a dat.

Efektivní IT management

Nástroje pro úsporu času a peněz potřebných ke správě IT

Řešení Efektivní IT Management pomáhá zvýšit kvalitu poskytovaných služeb při správě IT a zároveň zkrátí čas, který administrátor potřebuje k vyřešení problému. Navíc má přesné a rychlé informace o stavu SW a HW.

Správce učebny

Snadná údržba i kontrola počítačů a řízení pozornosti při výuce

Řešení Správce učebny udržuje počítače ve stavu, v jakém mají být. Spolehlivě blokuje přístupy na zakázané stránky stejně jako stahování nebo naopak instalaci nedovolených programů. Řešení dokáže pomocí několika funkcí řídit pozornost žáků při výuce.


Personální audit

Kontrola a sledování práce zaměstnanců

více

Datový trezor

Online šifrování dat

více

USB pod kontrolou

Monitoring přenosných disků

více

Efektivní IT management

Snížení nákladů na údržbu sítě

více

Správce učebny

Údržba a kontrola počítačů ve školách

více